طراحي بروشور

طراحي بروشور ارزان

 

طراحي بروشور به روش هاي مختلف و توسط طراحان مختلف با قيمت هاي متفاوتي انجام مي شود. گاهي شما ميخواهيد يك بروشور بسيار شكيل با طراحي هاي گرافيكي بسيار خاص و ويژه ي كسب و كار خودتان طراحي كنيد و در بسياري از مواقع پيش مي آيد كه شركت ها ميخواهند يك بروشور معمولي ارزان برايشان طراحي شود در حدي كه كليات مفاهيم را در قالب بروشور و يك شكل گرافيكي خاص و در حالت چند برگي به مخاطب ارائه دهند و طرح بندي و قالب بندي اختصاصي نميخواهند. در اين موارد ميتوانيم از قالب هاي بروشور طراحي شده استفاده كنيم و فقط متن ها را با توجه به درخواست مشتري جايگزين كنيم و از لحاظ رنگ بندي و قالب بندي تغييري در رنگ بندي بروشور ايجاد كنيم. به اين نوع از طراحي بروشور ، قالب آماده و طراحي بروشور ارزان گفته مي شود كه براي بسياري از شركت ها كه نميخواهند هزينه هاي زيادي براي اين موارد بپردازند مناسب است و استقبال زيادي از طراحي هاي اينچنيني ميكنند.

تيم طراحي بروشور گرافيك خانه با طراحي هاي مختلف گرافيكي در لول ها و سطوح مختلف طراحي و قيمتي در خدمت شما عزيزان مي باشد . براي درج سفارش ميتوانيد از بخش ثبت سفارش طراحي بروشور ارزان با ما در ارتباط باشيد.

در مراحل انتخاب طراح ميتوانيد بعد از ثبت سفارش طرح خود را انتخاب نموده و مطالبي كه بايد در بروشور در زمان طراحي بروشور درج شوند را براي كارشناسان ما ارسال نماييد تا در كمترين زمان بتوانيم براي شما قالب گرافيكي خواسته شده توسط خودتان را با مطالبي كه براي كارشناسان و طراحان ما ارسال كرده ايد را به صورت بروشوري كامل و جذاب با قيمتي مناسب تقديم حضورتان كنيم.

در ادامه وارد سايت گرافيك خانه كه براي شما در اين متن لينك شده است شويد و نمونه ها را مشاهده فرماييد و در صورت نياز براي ثبت سفارش از طريق لينك هاي درج شده در سايت سفارش طراحي بروشور خود را ثبت نماييد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۴۷:۱۲ توسط:طراحي بروشور موضوع: